Wojownicy Podziemi grają w Dobble na dwie ręce!

To oznacza jedno… dopadła ich GORĄCZKA PODZIEMNEJ MOCY!
Są gry, w których wcielasz się w dzielnego bohatera heroicznie gromiącego hordy potworów. Czy może być coś lepszego? Owszem, wcielenie się w dwóch bohaterów jednocześnie i gromienie jeszcze większych hord potworów!
Zejdźcie do mrocznych podziemi i zmierzcie się z kolejnymi falami przebrzydłych monstrów oraz Władcą Podziemi albo jego Smokiem. Zbierajcie doświadczenie i ogołacajcie truchła wrogów ze złota.
I już palicie się do walki i na wyścigi chcecie łoić potwory aż miło! Niech niewidzialna ręka łomotu rzuci Was w sam wir tej straszliwej jatki! Niech Gorączka Podziemnej Mocy będzie z Wami!
Bić albo nie bić, oto jest pytanie! Oczywiście, że bić!
Jak przystało na grę imprezową zasady są niezwykle proste.
W tej grze karcianej gracz wciela się w rolę łowcy przygód przemierzającego lochy w celu wykorzenienia zamieszkującego je zła. Podczas wyprawy zdobywa monety oraz ulepsza swoje umiejętności. Po upływie trzech rund i pokonaniu potworów, gracz staje naprzeciwko Władcy Lochów i Smoka.
Każdy z graczy kieruje dwoma bohaterami, jednym za pomocą swojej prawej ręki, a drugim lewej. Gracze jednocześnie odkrywają dwie Karty Lochu i szybko kładą rękę na karcie potwora, z którym mają walczyć ich bohaterowie. Jeśli gracz wygra, zabiera kartę jako trofeum, lub ekwipunek zwiększający umiejętności danego bohatera. Karty ekwipunku są umieszczane częściowo pod kartą bohatera, tak by wystawał symbol umiejętności. W ten sposób są rozbudowywane umiejętności Magii, Podstępu, Walki wręcz oraz Walki na odległość.
W wypadku walki z wyjątkowo silnym przeciwnikiem bohaterowie gracza mogą połączyć swoje siły uderzając w potwora obiema rękami.
Prawdziwa przyjemność przychodzi po walce, kiedy zbieramy łupy, a za zdobyte doświadczenie możemy awansować naszych bohaterów zwiększając ich zdolności. To jak w komputerowej grze Diablo, gdy możemy sobie dodać taką czy inną zdolność, a potem lać coraz mocniejsze potwory.
Wygra oczywiście najbogatszy, ale nawet jeśli zakończycie grę bez fury złota, to na pewno wzbogacicie się o dobre kilkanaście minut niesamowitych emocji i gromkiego śmiechu.

Gracze

2-5

Wiek

8+

Czas gry

15-20 min

Mocne strony gry


  • Bardzo dynamiczna rozgrywka;
  • Zachęca do rozegrania kilka partii z rzędu;
  • Innowacyjny, lecz nieskomplikowany system rozwoju postaci;

Parametry techniczne gry


Wymiary: 18 x 13 x 4 cm
Waga: 313 gram
Opakowanie zbiorcze: 15 sztuk
Kategoria: Gra zręcznościowa
Wydawca: Lucrum Games
SCD: 55,90 zł

Zakup gry


Dla klientów indywidualnych

Grę można kupić w wybranych księgarniach oraz sklepach z grami na terenie całego kraju.

Dla sklepów i hurtowni

Zamówienia na grę można składać na stronie www.lucrum.pl.

Zawartość Pudełka

  • 10 kart bohaterów;
  • 110 kart potworów;
  • 1 polska instrukcja

DO POBRANIA: