❗️❗️❗️ WAŻNE WIEŚCI  ❗️❗️❗️

24 czerwca 2019 roku Board&Dice oraz Lucrum Games zawarły umowę partnerską. Zgodnie z jej postanowieniami Lucrum zostaje ekskluzywnym wydawcą polskich edycji tytułów Board&Dice.

“Jesteśmy niezwykle zadowoleni, mając Lucrum Games za naszego głównego partnera w Polsce. To jeden z największych wydawców w kraju z bardzo solidnym zapleczem – zarówno w aspekcie wydawniczym, jak i finansowym”, komentuje Kuba Polkowski, Szef działów współpracy międzynarodowej i kreacji w Board&Dice. “Jako wydawnictwo o częściowo polskich korzeniach zawsze mieliśmy na celu szeroką dostępność naszych gier dla polskich graczy. Lucrum Games pomoże nam skutecznie to zamierzenie zrealizować, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni”.

Zawarta umowa dotyczy wszystkich gier z portfolio Board&Dice za wyjątkiem wydań kickstarterowych oraz serii Teotihuacan i Escape Tales, których wydawcą pozostaje Portal Games. W związku z powyższym pod logiem Lucrum Games na polskim rynku ukażą się takie tytuły jak:

👉Sierra West autorstwa Jonathana Pac Cantina,

👉Trismegistus: The Ultimate Formula, zaprojektowany przez Daniele Tasciniego i Frederico Pierlorenziego,

👉Bajecznie wykonane i przepięknie ilustrowane Dust in the Wings, którego autorami są Dennis Kirps, Christian Kruchten i Jean-Claude Pellin,

👉Zapowiedziane już przez nas i oczekiwane przez wielu Dice Settlers, którego projektantem jest David Turczi.

“Taka współpraca chodziła nam po głowie od dłuższego czasu – cały czas poszukujemy świetnych gier do wydania, a Board&Dice wydają takie jedna za drugą”, tak wydarzenie opisuje Bartosz Chlebicki, lider działu lokalizacji w Lucrum Games. “Do tej pory, gdy spotykaliśmy się testować gry Board&Dice do wydania, mieliśmy problem, by ustalić, które z nich podobają nam się najbardziej. Zadaliśmy więc sobie pytanie, dlaczego by nie wydać ich wszystkich?”

Umowa dotyczy także gier z serii wydawniczej sygnowanej marką Strawberry Studio, którą tworzą gry rodzinne o zdecydowanie lżejszym charakterze:

👉Bon Appetit,

👉Little Monster That Came For Lunch And Stayed For Tea,

👉Black Skull Island,

👉Nadchodzący hit autorstwa Przemka Wojtkowiaka, czyli Rescue Animals – kościana gra w czasie rzeczywistym, w której gracze zostają obarczeni odpowiedzialnym zadaniem ocalenia gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem.

Wiele osób dziwiło się, że nie podajemy więcej informacji na temat tytułów, które chcemy wydać. Teraz już znacie powód oraz część gier, które chcemy przedstawić na rynku polskim. Prezentacja polskich wersji już wkrótce!