Wojownicy podziemi

 

Wielka draka w ciemnej piwnicy

 

Wojownicy Podziemi to zdecydowanie jedna z najbardziej oryginalnych gier przygodowych. Wywołuje nieporównywalne z niczym emocje i prawdziwe salwy śmiechu niezależnie od sukces, czy porażki graczy. Gracze, fantastyczni bohaterowie o wątpliwej reputacji, muszą oczyścić lochy z gnieżdżących się w nich potworów. Sukces będzie zależał od ich zręczności. Dosłownie. 

Na rynku gier planszowych nie ma ani jednej gry, która opierałaby się na choć zbliżonej koncepcji. Wojownicy Podziemi są jedynym w swoim rodzaju połączeniem gry przygodowej, zręcznościowej i imprezowej. To gra, która po prostu musisz wypróbować!

 

 Jak grać?

Zasady Wojowników Podziemi są dość rozbudowane, lecz ich przyswojenie nie nastręcza większych trudności. Kilka rzeczy, o których należy wiedzieć:

  • Walcząc z potworem rzucasz kostką do położonej na środku stołu tarczy. Kość musi przynajmniej raz odbić się od stołu zanim trafi w tarczę!
  • Niektóre walki wymagają wykonania specjalnych rzutów (np. zza pleców, z wyskoku, z łokcia itd.). Kość ZAWSZE musi przynajmniej raz odbić się od stołu!
  • Niejednokrotnie spotkasz się z sytuacją, gdy będziesz musiał wykonać rzut, który spełni kilka wymogów. Wszystkie będziesz musiał uwzględnić. Tak rzut z łokcia i wyskoku przy jednoczesnym wykonywaniu półobrotu może być dość trudny!
  • Kości mają różne kolory, a każdy z nich może aktywować zdolność specjalną Twojej postaci. Dobrze zaplanuj z drużyną, kto z jakich kości będzie korzystał. Warto zoptymalizować działania odpowiednio korzystając ze zdolności członków drużyny.

   

 

Dla kogo?

Wojownicy Podziemi są grą dla Ciebie, jeżeli:

  • szukasz gry innej niż wszystkie;
  • oczekujesz dynamicznej, wzbudzającej salwy śmiechu gry imprezowej, która nie wymaga od graczy nieustannej koncentracji i skupienia;
  • lubisz gry kooperacyjne i chciałbyś się poczuć jak członek drużyny fantastycznych pogromców potworów;

 

Recenzenci o Wojownikach Podziemi

 

"Ta gra łączy świetną mechanikę i temat, który naprawdę angażuje graczy!" - Łukasz Woźniak, Gry Planszowe u Wookiego

"Uwaga! Gra zawiera duże ilości absurdalnego humoru!" - Board Times

ZOBACZ RECENZJĘ

 

Parametry techniczne gry

Na stronie www.lucrum.pl


ZAKUP GRY

Dla klientów indywidualnych

Grę można kupić w wybranych księgarniach oraz sklepach z grami na terenie całego kraju.

Dla sklepów i hurtowni

Zamówienia na grę można składać na stronie www.lucrum.pl.