PYRKON i lawina premier od Lucrum Games!

W dniach 28-30 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich trwać będzie największe święto polskich fanów fantastyki, a wśród ich wielbicieli gier planszowych.

Nie zabraknie także Lucrum Games. Planujemy naprawdę mocne uderzenie z premierami aż pięciu naszych gier!

Na naszym stoisku zapoznacie się m.in. z:

- Trylogią Najemnicy: prezentujemy wszystkie trzy części: Magią i Mieczem, Parszywą Drużynę oraz Nieświęte Przymierze. Lubisz negatywną interakcję, uwielbiasz karciane kombosy? To ZDECYDOWANIE gra dla Ciebie!

- Jak Wściekłe Psy. Czy jest ktoś kto nie lubi filmów Tarantino? My jeszcze nie spotkaliśmy osoby, której nie spodobałaby się gra inspirowana kultowym filmem tego genialnego reżysera. Wybrałaś/wybrałeś się na Pyrkon z dużą grupą znajomych ? Chcielibyście wspólnie zasiąść do jakiejś gry? Serdecznie zapraszamy, satysfakcja gwarantowana.

- Wyspa Kwitnącej Wiśni. Ponad walkę na noże stawiasz spokojne planowanie i budowę "własnego poletka"? W tej grze będziesz mógł spełnić się jako architekt i przedstawić projekt zagospodarowania wyspy Honshu, który zachwyci samego cesarza.

W Games Roomie możecie spodziewać się, że ktoś poleci Wam Jak Wściekłe Psy, Wyspę Kwitnącej Wiśni, Podejrzanych oraz... przedpremierowo Gorączkę Podziemnej Mocy. Ta gra w polskim wydaniu trafi do nas dopiero w lipcu, ale organizatorzy Pyrkonu tak oszaleli na jej punkcie, że wręcz zażądali jej dostarczenia do Games Roomu.